Kim jesteśmy? - O naszej firmie


Dzięki naszej firmie nie musisz bać się przyszłości i tego, co Cię czeka. Zajmujemy się doradztwem oraz obsługą ubezpieczeniową i jesteśmy jedną z wiodących firm w regionie.


Oferujemy usługi agencyjne i brokerskie. Zajmujemy się obsługą zarówno instytucji jak i podmiotów gospodarczych oraz prowadzimy serwis dla klientów indywidualnych. Jesteśmy świadomi tego, że każdy ma inne wymagania oraz potrzeby, dlatego oferujemy szeroki wybór ofert, co pozwala na dokonanie wyboru optymalnego wariantu ubezpieczenia.


Nie musisz obawiać się swojej niewiedzy w tym temacie, ponieważ w dokonaniu właściwego wyboru pomoże Ci nasz doświadczony i profesjonalny zespół pracowników. Cały zespół wyszkolony jest do tego by dbać o Twoje bezpieczeństwo, dzięki czemu stajemy się Twoim wiarygodnym i solidnym partnerem.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Grupy BONUS i zapoznania się z całą historią naszej firmy: Grupa BONUS - o firmie  Otwórz w nowym oknie
Nasi partnerzy


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i mocnej pozycji na rynku, oferujemy Państwu bogaty wybór ofert od największych w Polsce Towarzystw Ubezpieczeniowych.


Nasi Partnerzy Ubezpieczeniowi